Canzona

 Vítejte na Základní umělecké škole Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Dechový orchestr mladých
Junior Dixieland - English
Rozmarýnek - English -Deutsch 

--------

Soutěže 2018
Informace pro rodiče 

 

 

 

soutez fl18

8. února 2018 soutěžili zpěváci v Chebu. Za hezké výkony a za získané ceny zaslouží naši zástupci v této soutěži pochvalu. V sobotu 24. února odjela skupina žáků se svými učiteli do Františkových Lázní, kde se konalo okresní kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje. Téměř 60 dětí předvedlo v průběhu celého dne své umění a porota potom ohodnotila jejich výkony. Těší nás , že celá řada našich žáků předvedla skvělé výkony a postoupili do krajského kola. Tam už se bude soutěžit o účast v národním finále. Na titulní fotografii je většina zúčastněných žáků a učitelů, chybí jen někteří z těch, kteří soutěžili k večeru a přijeli později. Také naše škola se podílí na pořádání "ministerských" soutěží (tyto soutěže vyhlašuje MŠMT). Proto jsme pořádali soutěž ve hře dechových nástrojů žesťových. Tato soutěž se konala 28. února v naší škole a i tady naši žáci uspěli. Předsedou poroty byl pan Roman Švancar, ředitel ZUŠ Sokolov a fotografie ze soutěže si můžete prohlédnout v malé -fotogalerii- . Všem postupujícím i jejich učitelům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v krajských kolech. Nemalý dík patří klavíristům, kteří soutěžící doprovázeli a mají tak velký podíl na úspěchu naší školy. Výsledky našich žáků jsou zde.