Canzona

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – ÚSTŘEDNÍ KOLO

Hra na lidové nástroje – 24. 5. 2018, Mikulov

Brož Jan (tř. S. Országha) - 1. místo
(O. Polák se soutěže nezúčastnil.)

Hra na dřevěné dechové nástroje – 3. - 6. 5. 2018, Praha

Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo
Šorejs Tadeáš (tř. P. Čecha) – 2. místo
Doffková Denisa (tř. L. Čechové) – 3. místo

Teplické flautohry - 20. - 22. 4. 2018, Teplice

Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo

Broumovská klávesa – mezinárodní soutěž ve hře
na klavír – 20. - 22. 4. 2018, Broumov

Klára Skalková (tř. M. Skalkové) – čestné uznání

PRAGuitarra classica – národní soutěž ve hře na klasickou kytaru – 13. - 15. 4., Praha

Michal Strnad (tř. T. Honzírka) – 2. místo
Brštiak Marek - (tř. T. Honzírka) – 2. místo

DUŠKOVA SOUTĚŽ HUDEBNÍ MLÁDEŽE VE ZPĚVU - 14. 4. 2018, Praha

Kondel David (připr. L. Gaierová) – čestné uznání

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

Hra na lidové nástroje – 11. 4. 2018, Mariánské Lázně

Brož Jan (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem
Polák Ondřej (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem
Duetto – J. Brož, O. Polák (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem

Hra na žesťové dechové nástroje - 23. 3. 2018, Sokolov

Pavlovic Matěj (tř. K. Hovorky) - 1. místo
Mulko Miroslav (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Brill Daniel (tř. K. Hovorky) – 2. místo
Voráček Martin (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Korec Daniel (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Czibula Daniel (tř. J. Koreise) - 2. místo
Starenko Vojtěch (tř. S. Országha) - 1. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje - 21. 3. 2018, Cheb

Doffková Denisa (tř. L. Čechové) - 1. místo s postupem
Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo s postupem
Šorejs Tadeáš (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem
Hůrková Lenka (tř. P. Čecha) - 1. místo (+náhradník na postup)
Cretan Sebastian (tř. K. Hovorky) - 1. místo (+náhradník na postup)
Knedlíková Štěpánka (tř. L. Čechové) - 2. místo
Tamoková Adéla (tř. P. Čecha) - 2. místo
Turková Michaela (tř. T. Sticha) - 2. místo
Šimková Tereza (tř. T. Sticha) - 3. místo
Knaizl Stanislav (tř. P. Čecha) - 3. místo

 

Sólový a komorní zpěv - 2. 3. 2018, Karlovy Vary

Košcová Nikola (tř. L. Gaierové) - 1. místo
Kondel David (připr. L. Gaierová) - 2. místo + zvl. cena za za interpretaci

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

 

Hra na žesťové dechové nástroje - 28. 2. 2018, Mariánské Lázně

Mulko Miroslav (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Brill Daniel (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Voráček Martin (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Korec Daniel (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Pavlovic Matěj (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Czibula Daniel (tř. J. Koreise) - 1. místo s postupem
Starenko Vojtěch (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem
Račák Jan (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Ryzáková Karolína (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Mullerová Dominika (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Janoch Mikuláš (tř. J. Koreise) - 2. místo
Koreis Josef (tř. J. Koreise) - 2. místo
Skřivan Jaroslav (tř. J. Koreise) - 2. místo
Nedvěd Lukáš (tř. J. Koreise) - 2. místo
Tintěra Evarist (tř. J. Koreise) - 2. místo
Štiller Antonín (tř. J. Koreise) - 2. místo
Vízner Jan (tř. J. Koreise) – diplom za účast

 

Hra na dřevěné dechové nástroje - 24. 2. 2018, Františkovy Lázně

Doffková Denisa (tř. L. Čechové) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz
Knedlíková Štěpánka (tř. L. Čechové) - 1. místo s postupem
Tamoková Adéla (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem
Knaizl Stanislav (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem
Šorejs Tadeáš (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem
Hůrková Lenka (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem
Šimková Tereza (tř. T. Sticha) - 1. místo s postupem
Turková Michaela (tř. T. Sticha) - 1. místo s postupem
Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo s postupem
Cretan Sebastian (tř. K. Hovorky) - 1. místo s postupem
Mannová Štěpánka (tř. K. Hovorky) - 2. místo
Hartlová Tereza (tř. K. Hovorky) - 2. místo

Sólový a komorní zpěv - 8. 2. 2018, Cheb

Košcová Nikola (tř. L. Gaierové) - 1. místo s postupem
Kondel David (připr. L. Gaierová) - 1. místo s postupem
Malinková Veronika (tř. L. Gaierové) – 2. místo
Drexlerová Adéla (tř. L. Gaierové) – 2. místo
Šmejdová Kristýna (tř. L. Gaierové) – 3. místo