Rozmarýnek

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Koncerty a veřejná vystoupení v listopadu 2016

14.11. Žáci L.Čechové a T. Honzírka, vystoupení v Domově pro seniory Úšovice, 14 hod.

14.11. Taneční obor (žáci B. Mikyskové), festival ZUŠ- Večer tance, divadlo Karlovy Vary, 19:00

16.11. Pěvecký sbor Canzona, ved . L. Čechová, Klarinetové trio, ved. P. Čech, festival ZUŠ, divadlo Karlovy Vary, 19 hod.

23.11. Koncert k 90. výročí založení školy, Jitka Zábranová, Petr Čech, Jan Budín, sál ZUŠ, 19 hod.

26.11. Adventní koncert, soubor zobcových fléten, um. ved. K.Hovorka, Cantamus pro gaudio, um ved. L. Čechová, P. Čech - saxofon, Lázně Kynžvart, kostel sv. Markéty, 14 hodin

27.11. Adventní koncert, Smyčcový soubor a Komorní smyčcový orchestr, um. ved. E.Smrčková, Žesťový soubor, um. ved. J. Koreis, kostel sv. Anny Velká Hleďsebe, 14,45 hod.

27.11 Rozsvícení stromu, Žesťový soubor, um. ved. J. Koreis, Velká Hleďsebe, 16.45 - 17.15

29.11. Hudební podvečer , sál ZUŠ, 19 hod.