kytarový_soubor

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Žáci naší školy byli úspěšní u přijímacích zkoušek na konzervatoř

Ve 2. polovině ledna proběhly přijímací zkoušky na konzervatoře. V ZUŠ F. Chopina  se v tomto školním roce připravovali 2 adepti. Oba u přijímacích zkoušek uspěli a byli přijati k dennímu studiu na konzervatoř do Prahy. Marie Pochopová (klavírní tř. M. Hurtíkové a varhanní tř. L. Čechové) zde bude studovat hru na varhany a Roman Nováček (absolvent tř. R. Nováčka st., mj. vítěz ústředního kola soutěže ZUŠ z r. 2003 v Uničově) hru na bicí nástroje.