saxofony

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Vystoupení pro mateřské školy a hudební podvečer 25.dubna 2007

Hned dvě akce se konaly ve středu 25. dubna  v sále ZUŠ. Ve 13,15 přišly děti z mateřské školy. Jejich starší kamarádiakordeonista jim předvedli různé hudební nástroje, vystoupení bylo provázeno krátkým průvodním slovem učitelů. V 16,30 se pak konal pravidelný hudební podvečer, na kterém vystoupili zejména starší žáci. Pro některé to bylo poslední vystoupení na školní akci, protože odcházejí na studia ( varhanice a klavíristka Marie Pochopová - odchází studovat varhany na pražskou konzervatoř). Výkony žáků školy si přišli poslechnout rodiče i přátelé účinkujících. Koncert zakončil saxofonový soubor, vedený M. Hurtíkem. Z obou akcí máme pro vás fotografie.