Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Vystoupení pro seniory

IMG 3852V průběhu celého školního roku se žáci Základní umělecké školy Fryderyka Chopina i letos pravidelně představovali publiku v Domově pro seniory Mariánské Lázně. Program červnového vystoupení, které se konalo 14. 6. 2016, vznikl ve spolupráci tanečního a hudebního oboru školy. Představili se žáci klavírní třídy pana Tomáše Vašinky a žáci tanečního oboru paní Barbary Mikyskové. Publiku byla prezentována pestrá paleta tanečních vystoupení- od dětských choreografií taneční přípravky, přes rytmické skladby s doprovodem jazzové hudby až k modernímu tanci a tanci na špičkách. Svou premiéru před publikem v tento den úspěšně absolvovala první skupina přípravné taneční výchovy- dětí předškolního věku. Skupinová vystoupení žáků tanečního oboru, kterých se během programu představilo dohromady přes sedmdesát, střídaly sólové výstupy klavíristů a duet Pavly Adamíkové ze třídy pana Tomáše Vašinky a Denisy Doffkové z flétnové třídy paní Lenky Čechové.