Korejs - průvod

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Třetí adventní neděle v Trstěnicích

121421V neděli 17.12., tedy třetí neděli adventní, se v trstěnickém kostele konalo tradiční setkání Slova a hudby, letos již posedmé, jak přítomným potěšeně sdělil duchovní, který toto setkání uvedl. O hudbu se postarali žáci ze třídy K. Hovorky a klavíristka ze třídy H. Strejčkové. Flétnový a žesťový soubor, stejně jako všichni sólisté, se nenechali zaskočit chladným kostelním prostředím a potěšili posluchače velmi pěknými výkony. O klavírní doprovody se postarali H.Strejčková a O.Cretan. Atmosféru tohoto adventního odpoledne si můžete přiblížit ve fotogalerii. -fotogalerie- (foto K.Cretan)