Rozmarýnek

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

ZUŠ F. Chopina byla pořadatelem soutěže žesťových nástrojů

soutez 13.2.19

ZUŠ Fryderyka Chopina byla ve středu 13. února pořadatelem okresního kola soutěže v souborové hře na žesťové nástroje. Zúčastnilo se jí celkem 44 hráčů na žesťové nástroje. Na této soutěži měla mariánskolázeňská ZUŠ svoje zástupce, celkem 5 souborů. Dva z těchto souborů získaly druhé ceny a tři získaly ve své kategorii první cenu s postupem do krajského kola. Dva z postupujících souborů jsou ze třídy Josefa Koreise a jeden ze třídy Karla Hovorky. Všem oceněným i jejich učitelům gratulujeme, postupujícím do krajského kola v Sokolově přejeme úspěch !