DOM_a_mažoretky

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Tradiční vánoční koncert Akordeonového orchestru

se konal v sobotu 16. prosince v Casinu. Velký akordeonový orchestr ZUŠ F. Chopina řídil Alexandr Smutný, vanoce_akordeonyspoluúčinkoval dětský pěvecký sbor "Skřivánci z jihu" pod vedením E.Smutné. Na koncertě vystoupila řada sólistů, instrumentalisté i zpěváci, za všechny jmenujme  absolventy ZUŠ zpěvačku Janu Málkovou (nyní posluchačka konzervatoře České Budějovice), trumpetistu Pavla Janečka (Gymnázium Jana Nerudy,hudební obor, Praha), A.Smutného jn.
Koncert uváděli Marie Vincíková a Petr Hála, posluchači (více než 400) si vynutili několik přídavků. Na již tradičním vánočním koncertě akordeonového orchestru natáčela mariánskolázeňská televize. Fotografie pořídil ing. Miroslav Svítek.