pochod_v_parku

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Jarní koncert ve Waldsassen

kytary_waldsassen11V sobotu 26.3.2011 se ve zcela zaplněném sále kláštera ve Waldsassenu konal kytarový koncert. V krásných prostorách auly vystoupili studenti profesora Wolfganga Gutmanna z university Mozarteum Salzburg a žáci ze třídy Tima Honzírka z mariánskolázeňské ZUŠ Fryderyka Chopina.Ti v první části koncertu zahráli barokní a klasické skladby. Repertoár zpestřili latinskoamerickými tanci se sólovou flétnou. V druhé části zazněly virtuózní skladby převážně z barokního  a klasického repertoáru studentů vysoké školy ze Salzburgu.