Smrčková - soubor

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Hradecké Guitarreando

V Hradci Králové se uskutečnil 24. 5. 2013  13. ročník národní soutěže v komorní hře na kytaru Hradecké Guitarreando. Tento rok soutěžily  smíšené IMG 3546 komorní soubory.Celkem se zúčastnilo 27 souborů z České republiky a dva soubory ze Slovenska. Do Hradce se rozjelo sexteto ze třídy T.Honzírka,  které soutěžilo v I. kategorii ve složení E.Dedková, L.Hůrková, E.Procházková, S.Jadlovská, M.Štůla – kytary a T. Šimková – zobcové flétny ze tř.Z.Pešky. V této kategorii žáci soutěžili s dalšími dvanácti soubory, kde v silné konkurenci získali třetí místo.