pochod_v_parku

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Koncert pěvecké třídy O.Cretana

pripravny sborVe středu 16. ledna se konal v Městském Muzeu ML tradiční pololetní koncert pěvecké třídy O.Cretana. Na tomto koncertě, který byl opět hojně navštíven, vystoupili žáci všech věkových kategorií a různých pěveckých zkušeností. Na začátku se třemi písněmi představil Přípravný sbor, složený z malých zpěváčků, kteří na svoji pěveckou dráhu teprve vykročili. Po nich již následovala sólová vystoupení – pro mnohé malé pěvce dokonce první v životě – tak není divu, že se tu a tam ohlásila tréma. Ta však k pódiovému umění neodmyslitelně patří a popasovat se s ní je jednou ze základních věcí všech účinkujících. Všem se to dozajista nakonec podařilo, o čemž svědčil i uznalý potlesk zaplněného sálu. Dík jako vždy patří panu řediteli muzea Bartošovi za zapůjčení koncertních prostor. Všem malým i větším zpěváčkům držíme palce do další práce. -fotogalerie- (foto K. Cretan)