Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Vánoční vystoupení v Domově pro seniory Úšovice

Protože žáci naší školy pravidelně vystupují na koncertech pro seniory, nemohli chybět ani před Vánocemi. Vánoční vystoupení bývá vždy slavnostní a stejné to bylo i letos. Hosty přivítalIMG_5004 ředitel Ing. Vladislav Bláha a vzhledem ke státnímu smutku požádal o minutu ticha za pana prezidenta Václava Havla.
V úvodu vystoupení promluvil místostarosta města RNDr. Petr Horký a opat kláštera v Teplé Filip Zdeněk Lobkowicz. Po pozdravu Ing. Petra Bořila už byly na řadě děti - folklórní soubor Rozmarýnek a pěvecký sbor Canzona se svými vedoucími Slavomírem Országhem a Olimpiu Cretanem. Pan Bořil se v dalším programu střídal s hudebníky a věříme , že pásmo vánočního vyprávění a vánoční hudby přispělo k příjemné atmosféře pro všechny zúčastněné. Tato spolupráce přináší jak dětem tak učitelům hlubší smysl - těšíme se proto na  další společné akce. V roce 2012 začneme v Domově pro seniory tradičně opět brzy - vystoupením 7. ledna v rámci Tříkrálové sbírky.