Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Další 1. cena  pro ZUŠ F. Chopina z národní soutěže

Skvělého úspěchu dosáhl Jan Brož (žák ze třídy Slavomíra Országha) na soutěži nejlepších hráčů na dudy z České republiky. Po vítězství v kraji se zúčastnil národního finále, které se konalo 24. a 25. května 5046s v Mikulově a získal 1. cenu. Tento úspěch nás těší o to víc, že Jan Brož hrál i skladby od učitele naší školy pana Tomáše Vašinky, který se na úspěchu podílel nejen svými skladbami, ale také svým klavírním doprovodem.