kytarový_soubor

Roztančené divadlo 2019

IMG 7504sV úterý 5. března v Městském divadle v Mariánských Lázních vystupovali žáci tanečního oddělení ZUŠ Fryderyka Chopina. Jednalo se o první velké vystoupení pod vedením nového vedoucího tanečního oddělení Jana Kaleji. Jan Kaleja byl autorem všech choreografií, vybíral hudbu a se svými žáky celý program nastudoval. V rúznorodém a výrazově pestrém programu se vystřídali žáci vyšších ročníků. Některé choreografie byly provedeny v komornějším obsazení dvou nebo čtyř tanečnic. Ke skvělému zážitku z pečlivě připraveného a provedeného tanečnímu vystoupení přispěli také hudebníci - Kytarový soubor ze třídy Tima Honzírka, který svými vstupy zpestřil taneční program.
V divadle proběhla cekem tři představení - dopoledne dvě představení pro školy a od 18 hodin představení pro veřejnost. Večerní představení mělo díky výbornému a početnému publiku krásnou atmosféru. O celkovém dojmu svědčí řada reakcí ze strany diváků - obsah jednoho z mailů si dovoluji se souhlasem pisatelů zveřejnit:
           ......rádi bychom Vám po zhlédnutí tanečního vystoupení " Roztančené divadlo" vyjádřili své poděkování za krásný zážitek. Úroveň představení nadchla nejen nás, ale zejména zaujala naše žáky, a to jak choreografií, tak i výběrem hudby.
Jako pedagogové si plně uvědomujeme a oceňujeme množství náročné a důsledné práce, která tomuto úžasnému vystoupení musela předcházet.
Prosíme o předání našeho poděkování panu učiteli Janu Kalejovi.
S pozdravem kolektiv pedagogů a žáci ZŠ Úšovice, Mar. Lázně

-fotogalerie-