DOM_a_mažoretky

Den Země 2009 u Rudolfova pramene

Program sobotního DNE ZEMĚ se odehrával v parku u Ferdinandova a Rudolfova pramene. Altánek nad Rudolfovým pramenem poskytl komorní prostor pro výstavu našeho výtvarného oboru. K vidění byly kresby, fotografie, papírové a drátěné plastiky na společné téma „stromy“.
K příjemnému odpoledni přispěli i  žáci akordeonového kvarteta  Olgy Vohnoutové, v jehož interpretaci zazněly skladby z různých zemí.
Akordeonové kvarteto hrálo ve složení J. Sahánková,  B. Vokatá, D. Jůzek, L. Kožuch a na baskytaru spoluúčinkoval O. Balvín.

- fotogalerie- (foto M.Haklová)