Dechy -kostel ang.

Junior Dixieland - English

V pátek 25. září se v ZUŠ F. Chopina vyučuje podle rozvrhu. V pondělí 28. září je státní svátek a ve škole se neučí. Pravidelná výuka bude opět od úterý 29. září.

Vážení rodiče, milí žáci

po dlouhém očekávání můžeme naši školu opět otevřít dětem. Všichni se jistě těšíme a nezbývá než si přát, abychom kromě chuti do studia měli i potřebnou dávku štěstí. Štěstí se musí chodit naproti, proto věřím, že nám pomůžete dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření související s aktuální situací. Těšíme se na spolupráci, zde jsou základní pokyny (někteří z vás je již dostali od vyučujících, dalším mailem přijdou):

Základní podmínky pro výuku v ZUŠ F. Chopina Mar. Lázně od 11. 5. 2020

 Žák přinese na první hodinu výuky podepsané čestné prohlášení o bezinfekčnosti
 Žáci přicházejí na výuku těsně před zahájením vyučování, není možné čekat na chodbě
 Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám.
 Ve společných prostorách školy budeme všichni povinně používat roušky (týká se i dětí do 7 let věku). V učebnách při rozestupu menším než 1,5 m budeme roušky používat rovněž.
 Každý žák bude mít s sebou sáček na uložení roušky.
 Škola je oprávněna vymezit prostory, ve kterých se žáci mohou pohybovat, z hygienických důvodů nemohou fungovat šatny (malý prostor, není možné udržet odstup)
 Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla