Canzona

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Omezení výuky v ZUŠ F. Chopina

Na základě rozhodnutí ministra zdravotnictví je v době od 5. do 18 října 2020 zakázána prezenční výuka v ZUŠ. Učitelé naší školy chtějí učit, bohužel nařízení KHS musíme respektovat. Proto se v následujících 14 dnech vrátíme k distanční formě výuky. Chtěl bych naše žáky i rodiče především požádat o spolupráci a o pochopení. Vzniklá situace nás netěší, nemáme žádnou možnost ji ovlivnit a zbývá nám pouze možnost distanční výuky a naděje, že se současný stav nebude prodlužovat.