Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Canzona

Logo EU

iZUŠ

houslový klíč

houslový klíč

 Vítejte na Základní umělecké škole Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Dechový orchestr mladých
Rozmarýnek - English -Deutsch 

--------

 Soutěže 2019
Informace pro rodiče 

Vážení rodiče, milí žáci, na základě nařízení vlády bude probíhat výuka od 4. ledna distančním způsobem. Tato situace nás netěší, nemůžeme ji změnit. Proto nezbývá než doufat, že se budeme moci brzy vrátit k prezenční výuce.

 

 

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Omezení výuky v ZUŠ F. Chopina

Na základě rozhodnutí ministra zdravotnictví je v době od 5. do 18 října 2020 zakázána prezenční výuka v ZUŠ. Učitelé naší školy chtějí učit, bohužel nařízení KHS musíme respektovat. Proto se v následujících 14 dnech vrátíme k distanční formě výuky. Chtěl bych naše žáky i rodiče především požádat o spolupráci a o pochopení. Vzniklá situace nás netěší, nemáme žádnou možnost ji ovlivnit a zbývá nám pouze možnost distanční výuky a naděje, že se současný stav nebude prodlužovat.