Canzona

 Vítejte na Základní umělecké škole Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Dechový orchestr mladých
Junior Dixieland - English
Rozmarýnek - English -Deutsch 

--------

 Soutěže 2019
Informace pro rodiče 

Vážení rodiče, nařízením vlády přecházíme od středy 14. října na distanční výuku. Vzniklá situace nás velice mrzí a nemůžeme ji žádným způsobem ovlivnit. Nezbývá, než si přát, abychom se po podzimních prázdninách mohli vrátit k normální výuce. Jednotliví vyučující se dětem budou věnovat v rámci distanční výuky.

 

 

 

 

 

Na základě rozhodnutí ministra zdravotnictví je v době od 5. do 18 října 2020 zakázána prezenční výuka v ZUŠ. Učitelé naší školy chtějí učit, bohužel nařízení KHS musíme respektovat. Proto se v následujících 14 dnech vrátíme k distanční formě výuky. Chtěl bych naše žáky i rodiče především požádat o spolupráci a o pochopení. Vzniklá situace nás netěší, nemáme žádnou možnost ji ovlivnit a zbývá nám pouze možnost distanční výuky a naděje, že se současný stav nebude prodlužovat.