DOM_a_mažoretky

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Třetí advent s flétnami a hornami v Chodové Plané

osoSpolek pro obnovu tepelského regionu (OSOTR) pravidelně organizuje kulturní akce na Tachovsku. Jednou z nich byl i víkendový tradiční řemeslný jarmark v kulturním domě v Chodové Plané, jehož součástí bylo i pásmo různých žákovských vystoupení. K tomuto příjemnému odpoledni přispěly i dva soubory ze ZUŠ F.Chopina – žesťový soubor a soubor zobcových fléten (oba ze třídy p.uč.Hovorky). Svými fanfárami, vánočními a adventními písněmi navodily oba soubory krásnou předvánoční atmosféru a jistě přispěly k úspěchu jarmarku, který měl zčásti i charitativní charakter.