Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

tanečníci

Logo EU

iZUŠ

Informace k zahájení školního roku

Vážení rodiče, žáci a přátelé naší školy,

jak je na našich stránkách uvedeno, v prvním týdnu nového školního roku budou ještě probíhat doplňovací talentové zkoušky. Kromě oborů, které se vyučovaly v minulých létech, přibyl ještě obor literárně  - dramatický. Máme také volná místa v kurzu Kresba pro dospělé, i do tohoto kurzu se mohou ještě v následujících dnech dospělí zájemci hlásit - více informací Vám poskytnou kolegyně z výtvarného oddělení Kristýna Harantová a Martina Voříšková. Pokud jde o naše žáky, mohou si přijít domluvit výuku hned v pondělí od 8 do 17 hodin.  Nejprve je třeba domluvit povinné skupinové vyučování a potom individuální hodiny.V prvním týdnu se nevyučuje hudební nauka, ostatní předměty podle informací od jednotlivých vyučujících. Pravidelná výuka podle rozvrhu začne od pondělí 9. září. Přejeme Vám příjemné vykročení do nového školního roku !

Mgr. Petr Čech, ředitel ZUŠ F. Chopina