Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

saxofony

Logo EU

iZUŠ

Přihlašování žáků do ZUŠ Fryderyka Chopina

Vážení rodiče,

naše škola v současnosti funguje v režimu prezenční výuky jeden učitel a jeden žák, hromadná výuka prozatím probíhá distančně. I přes to je možné již nyní přihlašovat děti ke studiu na naší škole. Přihlásit dítě je možné na www.izus.cz . Zde vyberte školu ZUŠ F. Chopina Mariánské Lázně, systém Vás dále provede celým postupem přihlášení. Budete u nás zaregistrováni. Na základě této registrace Vás budeme kontaktovat a budete pozváni s dítětem k talentové zkoušce do ZUŠ. Termín talentových zkoušek je závislý na dalším postupu rozvolňování vládních opatření. Když bude vše zdárně pokračovat, zkoušky by se uskutečnily na konci června. Ke zkouškám, prosím, přineste vytištěnou přihlášku a souhlasy se zpracováním osobních údajů. Tyto dokumenty vytisknete po přihlášení z IZUŠ. Informace o činnosti školy naleznete na www.zus-ml.cz.
V případě potíží kontaktujte naši kancelář 733198615 - p. Ing. Kuncová