Rozmarýnek

Provoz školy  od 24. května 2021

V souvislosti s Mimořádným opatřením vlády ze dne 17. května 2021 bude výuka v ZUŠ F. Chopina Mariánské Lázně od 24. 5. 2021 probíhat následujícím způsobem:

HUDEBNÍ OBOR
a) Individuální a skupinová výuka bude probíhat bez omezení (není nutné dokládat potvrzení o provedeném testování na COVID s negativním výsledkem)

b) Výuka hudebních nauk všech ročníků bude probíhat prezenčně podle rozvrhu.
V případě, že počet žáků na hodině bude vyšší než 10, bude potřeba doložit čestné prohlášení rodičů o provedeném testování žáka s negativním výsledkem. Odkaz na vzor čestného prohlášení naleznete v sekci dokumenty čestné prohlášení na www.zus-ml.cz

c) Výuka přípravného studia hudebního oboru – kolektivní výuka bude probíhat za stejných podmínek jako výuka hudebních nauk. Předškolní děti (mateřské školy) se netestují.

d) Výuka pěveckých sborů: výuka do počtu 10 dětí na hodině bude probíhat bez omezení. K výuce v počtu víc jak 10 žáků je nutné doložit čestné prohlášení rodičů o prove-deném testování žáka s negativním výsledkem.

e) Výuka ostatních kolektivních předmětů (komorní soubory apod.) bude probíhat bez omezení (do 10 žáků)

VÝTVARNÝ, TANEČNÍ OBOR A LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
a) výuka do počtu 10 dětí na hodině bude probíhat bez omezení.
b) k výuce v počtu víc jak 10 žáků je nutné doložit čestné prohlášení rodičů o provedeném testování žáka s negativním výsledkem.

HYGIENICKÉ PODMÍNKY
Nadále platí povinnost nošení ochranných prostředků dýchacích cest (respirátory nebo obdobný prostředek) v prostorách budovy školy vč. učeben pro všechny osoby. Výjimka je při výuce zpěvu, hře na dechový nástroj nebo v tanečním oboru.
V případě dotazů nás kontaktujte prostřednictvím emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na čísle 733198615 – Ing. Kuncová