Rozmarýnek

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Adventní koncert kytaristů na zámku Kynžvart

Odehrát koncert bez přítomnosti publika si vyzkoušeli také žáci ZUŠ F. Chopina. duo mm
Na zámku Kynžvart, v zámecké kapli sv. Antonína z Padovy, se 8. 12. 2020 natáčel adventní koncert, ve kterém se představili kytaristé Marek Brštiak a Mael Mikyska. Sólově zazněly kytarové skladby z 19. století a samozřejmě nechyběly také vánoční koledy, které žáci Tima Honzírka zahráli jako duo.
Ukázku z koncertu bude možné shlédnout od třetí adventní neděle na stránkách kynžvartského zámku www.zamek-kynzvart.cz, Facebooku, nebo Youtube.