Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Rozvrhy pro rok 2016-17

Jako každoročně jsme připravili předběžné rozvrhy pro naše žáky na příští školní rok. Vzhledem k tomu, že ještě v září mohou být zapsáni další žáci, může dojít k drobným změnám. Upozorňuji, že individuální výuku je třeba přizpůsobit hromadným předmětům, kde mají vyučující omezené možnosti. Žáci hudebního oboru si musí nejprve domluvit povinné hromadné předměty (hudební nauka, souborové předměty atd.).

rozvrh vo 16 17 001

sbory 16 17 001