tanečníci
Vážení rodiče, nařízením vlády přecházíme od středy 14. října na distanční výuku. Vzniklá situace nás velice mrzí a nemůžeme ji žádným způsobem ovlivnit. Nezbývá, než si přát, abychom se po podzimních prázdninách mohli vrátit k normální výuce. Jednotliví vyučující se dětem budou věnovat v rámci distanční výuky.

IMG 6990V úterý 28. května 2019 patřilo Městské divadlo Mariánské Lázně žákům a učitelům ZUŠ Fryderyka Chopina. Ve více než hodinovém programu vystupovaly hudební i taneční soubory školy. Celým pořadem posluchače provedli žáci Tereza Staňková a Matyáš Hofrichter. Průvodní slovo napsala a se žáky připravila paní Alena Hálová, ředitelka ZŠ Úšovice. Celý pořad byl proveden celkem 3x, dopolední představení patřila žákům a studentům mariánskolázeňských škol. Odpolední vystoupení bylo věnováno veřejnosti. -fotogalerie- (foto Martina Voříšková)