tanečníci

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

ZUŠ open – Děti dětem 2019

IMG 6990V úterý 28. května 2019 patřilo Městské divadlo Mariánské Lázně žákům a učitelům ZUŠ Fryderyka Chopina. Ve více než hodinovém programu vystupovaly hudební i taneční soubory školy. Celým pořadem posluchače provedli žáci Tereza Staňková a Matyáš Hofrichter. Průvodní slovo napsala a se žáky připravila paní Alena Hálová, ředitelka ZŠ Úšovice. Celý pořad byl proveden celkem 3x, dopolední představení patřila žákům a studentům mariánskolázeňských škol. Odpolední vystoupení bylo věnováno veřejnosti. -fotogalerie- (foto Martina Voříšková)