Divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Do ZUŠ Fryderyka Chopina se vrací literárně dramatický obor

IMG 5969V září 2019 se do ZUŠ F. Chopina vrací literárně dramatický obor. Škola může přijmout 20 dětí ve věku od 9 do 13 let se zájmem o herectví. Výuka oboru bude probíhat vždy ve středu od 17 hodin. Talentové zkoušky se konají ve středu 4. září od 14 do 17 hodin v hlavní budově ZUŠ v Lužické ulici 412. Literárně dramatický obor bude v ZUŠ F. Chopina vyučovat PaedDr. Alena Hálová, dlouholetá ředitelka ZŠ Úšovice. S paní Hálovou ZUŠ F. Chopina již řadu let spolupracuje - foto z pořadu Děti dětem 2018.