Korejs - průvod

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Adventní koncert v Domově pro seniory

135214V sobotu 16.12. zpříjemnili žáci ze třídy K. Hovorky sobotní odpoledne mariánskolázeňským seniorům. Trumpetisté, hornisté a flétnisté se představili v téměř hodinovém programu, který p.uč.Hovorka uváděl slovem. Velký úspěch slavily oba soubory – žesťový a flétnový, ale i sólisté se blýskli velmi pěknými výkony. Svoje první vystoupení na zobcovou flétnu zde absolvoval nejmladší z účinkujících, Sebastian Cretan. Všechny sólisty doprovodil na klavír Olimpiu Cretan. Velký úspěch celého odpoledního koncertu dokládá i zájem o společné závěrečné fotografování seniorů s účinkujícími. Tuto i další fotografie najdete ve fotogalerii. -fotogalerie- (foto K.Cretan)