Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Pozvánka na koncert do Mitterteichu

Na českém večeru začala v březnu roku 2017 spolupráce našich žáků a učitelů s panem Markusem Wernerem z Německa. Pokračovala vystoupením německých hudebníků na kolonádě v Mariánských Lázních v červnu. Nyní připravujemitterteich náš DOM s mažoretkami ve spolupráci s německými hudebníky koncert v Německém Mitterteichu. Pod vedením Josefa Koreise a Petry Koreisové absolvoval DOM zkoušky jak v Mariánských Lázních, tak v Německu. Na koncert do Mitterteichu všechny srdečně zveme !!!