Flétny - divadlo
Vážení rodiče, nařízením vlády přecházíme od středy 14. října na distanční výuku. Vzniklá situace nás velice mrzí a nemůžeme ji žádným způsobem ovlivnit. Nezbývá, než si přát, abychom se po podzimních prázdninách mohli vrátit k normální výuce. Jednotliví vyučující se dětem budou věnovat v rámci distanční výuky.

Od dosažení věku pěti let se děti mohou zapisovat do hudebního oboru ZUŠ Fryderyka Chopina. Výuka probíhá současně na rovině praktické (hra na nástroj nebo zpěv) a na rovině teoretické (hudební nauka). Žáci hudebního oboru pak své dovednosti uplatňují v souborové hře v rámci některého z mnohých hudebních souborů nebo pěveckých sborů, které při ZUŠ Fryderyka Chopina fungují.
Vyučovány jsou následující nástroje:

Strunné nástroje
Housle, viola, violoncello, kontrabas,  kytara, baskytara

Dechové nástroje
Flétna zobcová, flétna příčná, hoboj, klarinet, saxofon, fagot,  baryton, tenor, pozoun, trubka, křídlovka, tuba,  lesní roh,

Klávesové nástroje
Klavír, elektrický klavír, keyboard, akordeon, varhanycembalo, spinet

Lidové nástroje
Dudy