kytarový_soubor

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Neuvěřitelné – opět Mexiko

V těchto dnech přišla zpráva – pozvání akordeonového orchestru ZUŠ na třítýdenní koncertní zájezd do Mexika!Orchestr navštívil Mexiko již 2x. Vždy s obrovským úspěchem. Největší koncertní agentura v Mexiku nabízí každoročně městům v Mexiku vystoupení nejrůznějších orchestrů z celého světa. Ve své nabídce má přes 200 těles.mexiko04_2 Jsou to vesměs profesionální světové špičky - symfonické orchestry, sbory, balety, komorní soubory i sólisté a mezi tím se někde „krčí“ i náš akordeonový orchestr. Města si z této nabídky vybírají a podle tohoto výběru zve agentura orchestry na turné po Mexiku.Pro nás je to velká pocta a vyznamenání za naše předešlé výkony, za vynikající reprezentaci školy a propagaci Mariánských Lázní v Mexiku.Celá záležitost je v jednání. Nyní je připraven zájezd v dubnu do Irska a Mexiko by se mělo uskutečnit v květnu 2007.