tanečníci

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Velikonoční koncert v Chodském Újezdu

IMG 3799s

19.4. 2019, se v kostele Povýšení svatého Kříže v Chodském Újezdu konal koncert Kytarového souboru Tima Honzírka ze Základní umělecké školy Fryderyka Chopina. Kytarový soubor přijal pozvání obce Chodský Újezd. V příjemné atmosféře kostela zazněly renesanční a barokní skladby, a také latinskoamerické tance, které tvoří základní stavební kameny repertoáru kytarového souboru doprovázeného flétnou a rytmickými nástroji. Publiku se během koncertu představili také tři sólisté - Patrik Novák, Marek Brštiak, Mael Mikyska, a duo Tereza Šimková (flétna) a Eva Procházková (kytara).