Divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Projekt "Hlasy sametu" 2019

mlynyPěvecké sbory Canzona a Rozmarýnek se společně přihlásily do projektu Hlasy sametu 2019, pořádaného Unií českých pěveckých sborů. Znamenalo to se během září naučit předepsanou skladbu (spirituál Mlýny), dohromady ji sezpívat i zkoordinovat pohyby a v plenéru pak natočit video. Natáčení našeho příspěvku proběhlo 10. 10. na kolonádě. Se sbory řízené L. Čechovou spolupracovali žáci oboru multimediální tvorby VO vedeného M. Voříškovou, o technické zázemí se kompletně postaral P. Kouba. Žáci získali cenné zkušenosti z práce před i za kamerou i s činostmi ve studiu. Na premiéru klipu, jehož jsme součástí, se můžete těšit 17. 11. na stránce  https://www.facebook.com/groups/ceske.sbory/ . Později se klip objeví také na  YouTube.