saxofony
Vážení rodiče, nařízením vlády přecházíme od středy 14. října na distanční výuku. Vzniklá situace nás velice mrzí a nemůžeme ji žádným způsobem ovlivnit. Nezbývá, než si přát, abychom se po podzimních prázdninách mohli vrátit k normální výuce. Jednotliví vyučující se dětem budou věnovat v rámci distanční výuky.

V pátek 14. února proběhne v sále ZUŠ zajímavý koncert. Vystoupí dva soubory ze ZUŠ Kralovice - orchestr Betula a Oktet ZUŠ Kralovice pod vedením bývalého učitele naší školy , nyní ředitele ZUŠ Kralovice Luboše Marka. Naši školu budou na koncertě reprezentovat dva soubory pod vedením Tomáše Sticha - EJO a NBS. Oba naše soubory se věnují jazzové hudbě, kralovické soubory budou kromě jazzu hrát také filmovou a populární hudbu. Koncert začíná v 18 hodin, srdečně zveme !!!

spolecny koncert kralovice