Flétny - divadlo
Od 11. 3. 2020 je zrušena do odvolání výuka v ZUŠ F. Chopina. Zrušeny jsou také koncerty, soutěže a veřejná vystoupení. Na webu a v iZUŠ jsou již uvedeny některé náhradní termíny, věříme, že v dubnu se již akce uskuteční. Připravujeme dálkovou formu výuky, podrobnosti příští týden. Prosíme rodiče našich žáků o sledování webových stránek školy a iZUŠ .

V pátek 14. února proběhne v sále ZUŠ zajímavý koncert. Vystoupí dva soubory ze ZUŠ Kralovice - orchestr Betula a Oktet ZUŠ Kralovice pod vedením bývalého učitele naší školy , nyní ředitele ZUŠ Kralovice Luboše Marka. Naši školu budou na koncertě reprezentovat dva soubory pod vedením Tomáše Sticha - EJO a NBS. Oba naše soubory se věnují jazzové hudbě, kralovické soubory budou kromě jazzu hrát také filmovou a populární hudbu. Koncert začíná v 18 hodin, srdečně zveme !!!

spolecny koncert kralovice