Rozmarýnek - prezence

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Vernisáž výstavy studentů

iveta_veselaV pondělí 23. 4. se v Městském divadle konala vernisáž výstavy, kterou společně připravili studenti gymnázia a SOŠE Mariánské Lázně a  J. annaKepler Gymnasium Weiden (SRN). V rámci projektu „Komunikace“ představili své „Obrazy na skle“. Vedle hostů  z Weidenu vernisáž hudebně obohatili také mariánskolázeňští studenti a zároveň žáci ZUŠ F. Chopina - pianisté I. Veselá, R. Šimsa a flétnistka A. Bauerová.