Canzona

 

 

 

V sobotu 2. prosince zahájily řadu adventních a vánočních vystoupení naší školy Komorní smyčcový orchestr pod vedením Evy Smrčkové a Soubor zobcových fléten vedený Karlem Hovorkou. Dalším vystoupením byl 1. adventní koncertIMG 4457 ve Velké Hleďsebi. Ten už tradičně patří smyčcům. O program se postaral Komorní smyčcový orchestr složený z bývalých žáků naší školy a smyčcový orchestr složený  z našich žáků. Oba soubory vede Eva Smrčková, která s nimi celý program nastudovala. V druhé části vystoupil Žesťový soubor vedený Josefem Koreisem. V Charpantierově skladbě Te Deum se všichni účinkující v závěru spojili, zcela zaplnili prostor v přední části kostela a společně slavnostně zakončili celý koncert. Účinkujícím na závěr přišla poděkovat starostka Velké Hleďsebe Ing. J. Brožová Lampertová. Smyčcaři s E. Smrčkovou zakončili první adventní neděli ještě večerním koncertem v Městském muzeu, Žesťový soubor s J. Koreisem přispěl ke sváteční atmosféře vystoupením ve Velké Hleďsebi při rozsvěcování vánočního stromu. -fotogalerie-