Flétny - divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Hudební podvečery

Stalo se již hezkým zvykem, že jednou do měsíce se scházejí na tradičních hudebních podvečerech příznivci a rodiče žáků ZUŠ F.Chopina. Stejné to bylo  v dubnu i v květnu 2009. Programová nabídka bývá zajímavá, zní hudba pro různé nástroje.  Teprve vystoupení před publikem povyšuje hudební výkon na umění, alespoň v některých případech. Žádná , ani sebelepší reprodukce nemůže nahradit živý hudební výkon. Z vystoupení našich žáků přinášíme tentokrát hned dvě galerie fotografií.   - fotogalerie duben 2009 -  a  - fotogalerie květen 2009 - .