Rozmarýnek - prezence

Pozvánka na koncert "Piana do škol"

V pondělí 19. června v 18 hodin se v sále naší školy koná koncert "Piana do škol". Jedná se o poděkování sponzorům, při kterém vám představíme nový klavír Petrof. Tento nástroj škola získala díky nadaci Karla Komárka a díky štědré podpoře sponzorů. Vzhledem k omezené kapacitě sálu je třeba vstupenky objednat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Těšíme se na setkání s Vámi!