Korejs - průvod

Sebastian Cretan získal „Zlatý oříšek“

1. ledna ve 14 hodin na 2. programu České televize vyvrcholila soutěž talentovaných dětí „Zlatý oříšek“. Je zajímavá tím, že účastníky soutěže, kteří vynikají v některém zeIMG 1342 zcela různých oborů lidské činnosti, posuzuje porota v širších souvislostech a komplexně. Tím víc nás těší, že uspěl a „Zlatý oříšek“ získal žák ZUŠ F. Chopina Sebastian Cretan, který je nadějným hudebníkem a i přes svoje mládí výborně ovládá kromě pozounu a tenoru také klavír. Soutěží prošlo 150 talentovaných dětí, z nich 21 postoupilo do finále v České televizi a 7 cenu „Zlatý oříšek“ získalo.