Rozmarýnek - prezence

Flétnisté a kytaristé hráli 25. ledna v Domově pro seniory

fletny kytary seniorum24

Ve čtvrtek 25. 1. se v úšovickém Domově pro seniory konal další z koncertů ZUŠ. V jídelně, která slouží i jako místo hudebního setkávání, se tentokrát sešli žáci kytarové třídy T. Honzírka a flétnistky ze třídy L.Čechové, aby svým vystoupením potěšili obyvatele Domova. Žánrově pestré, téměř hodinové vystoupení bylo velmi hezky navštíveno a jako vždy zde panovala vlídná a vstřícná atmosféra. (foto Tim Honzírek -fotogalerie-)