Kytary

Zahájení lázeňské sezóny 2009

Svěcením pramenů a bohatým programem na mariánskolázeňské kolonádě byla zahájena v sobotu 9. května další lázeňská sezóna v Mariánských Lázních. ZUŠ měla na slavnostním programu velký podíl. Dopoledne se na kolonádě hostům představil Junior Dixieland pod vedením B.Smrčky.  Během slavnostní mše spoluúčinkoval soubor zobcových fléten ze třídy Mgr.Lenky Čechové, která pro tuto příležitost se sborem, sólistou i dětmi nastudovala  a na varhany doprovodila Truvérskou mši  Petra Ebena. Fanfáry na kolonádě hrál žesťový soubor pod vedením Josefa Koreise. Odpolední průvod vedl  DOM a mažoretky s um. vedoucími J.Koreisem a E. Sudovou, na kolonádě koncertoval pod taktovkou A. Smutného Velký akordeonový orchestr.

I předcházející dny byly bohaté na události: V úterý 5. května účinkoval DOM s mažoretkami na studentském majálesu a vedl průvod městem, ve čtvrtek 7. května hrál folklórní soubor Rozmarýnek lázeňským hostům v hotelu Bohemia a v sobotu 9. května odjeli kytaristé ze třídy T.Honzírka hrát do německého Waldsassenu.

- fotogalerie -