Rozmarýnek - prezence

Listopadový koncert pro seniory v Úšovicích

Ve čtvrtek 18.11. zahájili v úšovickém ÚSP žáci flétnové třídy Mgr. L. Čechové a kytarový soubor ze tř. T. Honzírka letošní  sérii pravidelných koncertů pro seniory. kuba_fletnista Společenskou místností zněly rozměrnější koncertní skladby, zajímavá  komorní díla  a  v podání těch nejmladších také drobné instruktivní skladbičky. Koncerty pro seniory patří k tradičním akcím, které ZUŠ F. Chopina každoročně pořádá. Na jejich realizaci se podílejí prakticky všechny třídy. Děti mají jednu z dalších možností vystoupit na veřejnosti, a to ve velmi přátelském prostředí. Senioři koncerty hojně navštěvují a jsou pozorným publikem. - fotogalerie - ( foto T.Honzírek )