Rozmarýnek - prezence

Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru

kytary_chebDne 4. března 2011 se v ZUŠ J. Jindřicha v Chebu konalo okresní kolo národní soutěže ve hře na kytaru a komorní hře. Ze ZUŠ F. Chopina  v sólové hře soutěžila Eliška Dedková  ze třídy A. Kotlara,dále Tereza Šupová a Václav Jindřich ze třídy T. Honzírka. Z této třídy se soutěže zúčastnilo také kytarové duo – Martin Nguyen Hoang Chinh, Václav Jindřich a kytarové kvarteto vesložení Nikola Špetová, Tereza Slabejová, Nikola Turková a Adam Peteřík. Všichni mariánskolázeňští - sólisté i soubory - získali první místa s postupem do krajského kola, které se uskuteční 24. 3. 2011 v Kraslicích.