Rozmarýnek - prezence

Koncert pro seniory

DSC0023517. dubna odpoledne nás mile přivítali klienti úšovického domu pro seniory. Stalo se již tradicí, že zde žáci Základní umělecké školy F. Chopina pravidelně vystupují a připravují program pro naše dříve narozené spoluobčany. Tentokrát se zde rozezněl nejen klavír pod prsty žáků ze třídy  Marie Skalkové, ale slyšet bylo i housle (ze třídy Hany Dubské) a zpěv (tř. Ivany Oblištilové) Publikum naslouchalo mladým hudebníkům velmi pozorně a vytvořilo pro ně krásnou vřelou atmosféru. Za to jim moc děkujeme a rádi opět přijdeme zahrát! - fotogalerie- (foto M.Skalková)