Rozmarýnek

Pozvánka na výstavu

Rádi se s vámi uvidíme na naší vernisáži, která se bude konat dne 1. 6. 07 od 17 hodin v Městském muzeu v M. Lázních. vytvarkaVýstava, kterou jsme pro vás připravili, se jmenuje RECYKLUS a budete ji moci navštívit až do neděle  17. 6. 07. Představujeme v ní malý výběr z naší celoroční práce, uvidíte např. spoustu dětských obrázků, i studijní kresby starších studentů, keramiku, ručně šité panenky... Je pro vás připravena počítačová prezentace, zazní i improvizace bicích nástrojů, kterou si připravila třída pana Josefa J. Kouly. Název výstavy má souvislost s recyklováním (opětovně využívat). Některé práce vznikly recyklací již použitých materiálů, snažili jsme se je znovu zpracovat  a vytvořit z nich něco nového.
      Jak se nám to povedlo zjistíte snadno - stačí zajít do muzea , jen nechoďte v pondělí , to mají zavřeno. Jak jsme pracovali a také část vystavených prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.