Flétny - divadlo

Hudební podvečer a vystoupení zpěváků

V ůterý 24. listopadu se v sále ZUŠ konal tradiční hudební podvečer. Vystupovali zde žáci všech věkových kategorií a byl současně také přípravou pro ty, kteří mají vystoupit v pátek 4duet. prosince na koncertu pro rodiče a děti v Městském divadle. Tento koncert pořádá Západočeský symfonický orchestr. Vystoupení 24. listopadu bylo bohužel poznamenáno chřipkou. Nezbývá než popřát účinkujícím, aby se do příštího týdne uzdravili a mohli spolu se ZSO vystoupit.
Ve středu 25. listopadu se poprvé v sále školy sešli ke svému vystoupení žáci ze třídy O. Cretana. Za klavírního doprovodu svého učitele měli možnost vyzkoušet si svoje pěvecké dovednosti. I přes větší počet nemocných se vystoupení vydařilo, program byl pestrý a věříme, že posluchači odcházeli spokojeni. - fotogalerie -