kytarový_soubor

Zahájení adventních koncertů ve Velké Hleďsebi

advent_hledsebeV neděli 29. listopadu zahájili žáci ZUŠ pod vedením Mgr. Evy Smrčkové a Hany Strejčkové v kostele ve Velké Hleďsebi již 10. ročník adventních koncertů. V programu koncertu vystoupili také dospělí profesionální hudebníci – absolventka AMU v Praze Hana Martínková – Žárová ( mj. bývalá žákyně ZUŠ F.Chopina) a absolvent JAMU v Brně Václav Barth. Oba sólisty na varhany doprovodila hleďsebská varhanice Eliška Čajkovičová. Na závěr před zaplněným kostelem poděkoval všem účinkujícím starosta Velké Hleďsebe Jiří Bytel.

- fotogalerie -