DOM_a_mažoretky

Úspěch kytaristů v ústředním kole

eliskaO další úspěch školy v národní soutěži žáků ZUŠ  se postarali kytaristé. Eliška Dedková ze třídy Alexandra Kotlara a Václavvaclav Jindřich ze třídy Tima Honzírka přivezli dvě třetí ceny z ústředního kola soutěže MŠMT. Soutěž nejlepších kytaristů z České republiky se konala v Novém Strašecí ve dnech 26. – 28.5 2011. Úspěch je o to cennější, že v ústředním kole byla opravdu silná konkurence a řada soutěžících odjela bez ocenění. Celkové výsledky všech našich žáků můžete vidět v informacích pro rodiče.