Dechy -kostel ang.

Děti nejen dětem 2011

Ve čtvrtek 2. června  se v Městském divadle v Mariánských Lázních konal již tradiční pořad žáků ZUŠ Fryderyka Chopina. Dvě dopolední představení byla věnována hlavně žákůmIMG_3798 mariánskolázeňských škol. Odpoledne pak divadlo zaplnili příznivci z řad rodičů, mariánskolázeňských obyvatel i lázeňských hostů.
Pořad stejně jako v minulých létech byl jakýmsi průřezem činnosti žáků a učitelů ZUŠ se zaměřením na vystoupení souborů hudebních i tanečních nebo jejich kombinací, se sólovými výstupy zpěváků i hudebníků. Některá vystoupení vznikla právě pro letošní pořad Děti dětem ( Piráti, Módní přehlídka, Dudáčkův rok atd. ) Na pódiu se střídalo mnoho různých žánrů, od klasické hudby přes pop a rock až po folklor.
Téměř devadesátiminutové představení mohlo úspěšně proběhnout také díky pomoci pracovníků Městského divadla a členů DLT, o přípravu a realizaci průvodního slova se postarala se svými svěřenci paní Dr. Alena Hálová. Celý program připravila dlouholetá učitelka ZUŠ F. Chopina Eliška Sudová. - fotogalerie -