Flétny - divadlo

Přehlídka dětských pěveckých sborů v Karlových Varech

Dětský pěvecký sbor Canzona měl letos znovu příležitost vystoupit ve velké posluchárně SOŠPG, G a VOŠ v Karlových Varech na krajské přehlídce dětských pěveckých sborů. 05Loni na stejné akci měl sbor Canzona první veřejné vystoupení od svého založení na podzim 2009 a získal bronzové pásmo. Tentokrát byl na této přehlídce oceněn stříbrným pásmem. Toto ocenění velmi potěšilo členy souboru a jeho sbormistra Dipl.Mus. O.Cretana. Jako host na přehlídce vystoupil nejmladší sbor, Kopretiny z MŠ Křižíkova Mar. Lázně, který také vede Dipl.Mus. O.Cretan. Tento sbor získal za svůj výkon "Mimořádné ocenění poroty".
Sbor Canzona můžete i v Mariánských Lázních slyšet:

-          Út.17.5. od 18 h. v Muzeu Mar. Lázně v rámci vystoupení pěvecké třídy Dipl.Mus. O.Cretana

-          Ne. 22.5. na „Den ZUŠ na kolonádě“

-          Čt.  2.6. v Městském divadle Mar. Lázně na akci „Děti dětem“

Na podzim 2011 sbor Canzona připravuje koncert ve spolupráci s dalšími dětskými sbory základních uměleckých škol z kraje a Západočeským symfonickým orchestrem.

Náš sbor se těší na nové zájemce, talentované zpěváky ve věku 9-16 let, kteří by s námi rádi zpívali.