Dixieland

Koncert na Mírovém náměstí

ucinkujici

Pravidelně na konci září koncertují žáci flétnové, varhanní a kytarové třídy v evangelickém kostele na Mírovém náměstí. V letošním roce se kromě žáků Lenky Čechové a Tima Honzírka zúčastnili také houslista Zbyněk Novák ze třídy Hany Dubské a trombonista Vojtěch Pták ze třídy Slavomíra Országha. Svůj první koncert na píšťalových varhanách si před publikem zahráli Jan Klán, Zdislava Jirásková a Daniela a Tereza Matoušovy. Návštěva koncertu byla velmi pěkná, výkony malých hudebníků ocenili posluchači z Mariánských Lázní i lázeňští hosté.

- fotogalerie -